O NAS

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej firmy!


Firma ANT Cars Sp. z o. o. działa na rodzimym rynku, świadcząc wszystkim Klientom usługi z zakresu pomocy drogowej, transportu, holowania samochodów osobowych i dostawczych. Świadczymy także usługi transportu wózków widłowych, maszyn rolniczych, a także innych gabarytów do 20 ton i 8 metrów długości, zarówno na terenie województwa mazowieckiego, całej Polski i Europy.

Wynajmujemy lawety, autolawety, oraz posiadamy auto zastępcze które możemy dostarczyć w dowolne miejsce w europie.


Posiadamy niezbędne licencje na wykonywanie oferowanych usług, zaś bezpieczeństwo transportowanych pojazdów gwarantuje posiadane przez nas specjalne ubezpieczenie na faktyczną wartość pojazdu w dniu transportu, a także polisy OC kontraktowa oraz deliktowa.


Pomoc Drogowa to branża w której liczy się solidność oraz doświadczenie – nasi kierowcy sprawnie i bezpiecznie przetransportują Twój samochód do warsztatu samochodowego. Zatrudniamy tylko wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją. Swoje obowiązki wykonują rzetelnie, dzięki czemu każdy Klient jest w pełni zadowolony z naszych usług.


Ceny za holowanie aut, które oferujemy są wyjątkowo konkurencyjne! Nasz obszar działania: Warszawa, Otwock, Ząbki, Góra Kalwaria, Piaseczno, Pruszków, Radom i okolice.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godz.

DYSPOZYCYJNOŚĆ

 

Pracujemy 24h, 7 dni w tygodniu.

Nasi pracownicy dyżurują rotacyjnie, dzięki czemu, możecie Państwo na nasz liczyć o każdej porze dnia lub nocy.

ZAUFANIE

 

Nasza firma działa od lat, zaufało nam wielu klientów, którzy wciąż korzystają z naszych usług Pomoc Drogowej czy wynajmu lawet / autolawet.

NIEZAWODNOŚĆ


ANT Cars Sp. z o. o. ma w posiadaniu kilka autolawet, a także wiele przyczep. Używamy tylko sprawdzonego sprzętu.POMOC W KAŻDEJ SYTUACJI.

PROFESJONALIZM W NISKIEJ CENIE.