O NAS

Witamy na stronie internetowej naszej firmy! 


Jako ANT Cars Sp. z o. o., firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, oferujemy profesjonalne usługi z zakresu pomocy drogowej, transportu, wynajmu lawet, autolawet, samochodów zastępczych, a także holowania samochodów osobowych i dostawczych. Pomoc Drogowa to branża, w której liczy się przede wszystkim czas wykonania usługi, profesjonalizm oraz doświadczenie – zatrudnieni przez nas pracownicy i kierowcy są przeszkoleni do sprawnego wykonywania wszystkich usług, jakie znaleźć można w naszej ofercie!

Wśród usług jakie oferuje nasza firma znajduje się także transport - usługi obejmujące transport wózków widłowych, transport maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych (TIR), motorówek, quadów, motocykli, transport aut sportowych o niskim zawieszeniu, jak i transport gabarytów do 20 ton wagi i 8 metrów długości.


Ceny za holowanie aut, bezpieczny transport Twojego samochód do warsztatu samochodowego są wysoce konkurencyjne na tutejszym rynku! Oferta przeznaczona jest głównie dla mieszkańców miast Warszawa, Otwock, Ząbki, Góra Kalwaria, Piaseczno, Pruszków, Marki i okolic, województwo mazowieckie, jak i mieszkańców innych regionów Polski. 


Dla nas liczy się bezpieczeństwo! Skorzystaj z prezentowanej przez nas oferty i wiedz, że posiadamy niezbędne licencje na wykonywanie oferowanych usług, ubezpieczenia na faktyczną wartość pojazdu w dniu transportu, a także polisy OC - kontraktową oraz deliktową.

DYSPOZYCYJNOŚĆ

 

Pracujemy 24h, 7 dni w tygodniu.

Nasi pracownicy dyżurują rotacyjnie, dzięki czemu, możecie Państwo na nasz liczyć o każdej porze dnia lub nocy.

ZAUFANIE

 

Nasza firma działa od lat, zaufało nam wielu klientów, którzy wciąż korzystają z naszych usług Pomoc Drogowej czy wynajmu lawet / autolawet.

NIEZAWODNOŚĆ


ANT Cars Sp. z o. o. ma w posiadaniu kilka autolawet, a także wiele przyczep. Używamy tylko sprawdzonego sprzętu.POMOC W KAŻDEJ SYTUACJI.

PROFESJONALIZM W NISKIEJ CENIE.